B.Klaaijsen Geplaatst: 7 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 7 november 2009 Van kinderen moet je het leren. Wanneer gaan we "autotesten" met de Kcc? http://www.youtube.com/watch?v=HB8Oixl4iI4&feature=related
Pino Corda Geplaatst: 7 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 7 november 2009 HELEMAAL GEWELDIG!!!!Waar koop je dat?
J. Tarry Geplaatst: 7 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 7 november 2009 Ha ha, super!! Hoe doen ze dat op zo'n jonge leeftijd, joh?!
B.Klaaijsen Geplaatst: 7 november 2009 Auteur Rapporteer Geplaatst: 7 november 2009 blijkbaar krijg je dit mee met de geboorte maw, zit in je "genen". WEet je gelijk waar het allemaal begint.... aan jou de taak het er uit te halen... maar dus niet met als gevolg dat we jou dan niet meer op de baan zien en dat geldt ook voor Rob trouwens!!!
J. Tarry Geplaatst: 7 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 7 november 2009 blijkbaar krijg je dit mee met de geboorte maw, zit in je "genen". WEet je gelijk waar het allemaal begint.... aan jou de taak het er uit te halen... maar dus niet met als gevolg dat we jou dan niet meer op de baan zien en dat geldt ook voor Rob trouwens!!!Ha ha - nou, hij is al begonnen aan de skelter en ik moet zeggen, hij heeft het goed in de smiezen!
Bauke busscher Geplaatst: 8 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 8 november 2009 moet al aan hetbouwen voor fleur zie ik.geweldig
Cees Snel Geplaatst: 8 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 8 november 2009 Racen zit er hier niet echt in.Die 3-jarige wil alleen op z'n plastic tractor rond rijden en is gefrustreerd omdat het hem niet lukt de 'échte' aanhanger erachter te koppelen.
Dave Wel Geplaatst: 9 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 9 november 2009 Geweldig, probeer zusje er uit te gooien.
Bas Wartenbergh Geplaatst: 10 november 2009 Rapporteer Geplaatst: 10 november 2009 Gaaf, ik denk dat die van mij dat ook wel leuk zouden vinden! Enne, als ik er in zou passen, ik ook...
Aanbevolen berichten
Gearchiveerd
Dit topic is nu gearchiveerd en gesloten voor verdere reacties.