Bart Wensveen Geplaatst: 11 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 11 oktober 2009 Nu op RTL7....Gezien!!
Gast Daniel le Brun Geplaatst: 11 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 11 oktober 2009 Leuk stukje ... gek op wielen.
Bauke busscher Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 gemist zie hierhttp://www.rtl.nl/components/automotor/gekopwielen/miMedia/209151/209156.public.28096364.Gek_Op_Wielen_s6_a5.xml
Gast Rogier Jansen Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 Goede reclame voor Westfield. Vindt het toch mooi om te zien dat ze gewoon op tv zijn, ook met hun raceklasse. Beetje jammer dat ze zichzelf geen kitcar noemen, maargoed, wij weten beter...
Bart Wensveen Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 Goede reclame voor Westfield. Vindt het toch mooi om te zien dat ze gewoon op tv zijn, ook met hun raceklasse. Beetje jammer dat ze zichzelf geen kitcar noemen, maargoed, wij weten beter... Geen kitcar, uhhh...... maar wat is het dan wel eigenlijk???
harm Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 ach je moet je toch onderscheiden he
Ad Toussaint Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 Zo is een andere Seven bouwer in Lelystad ook zo begonnen met zich te onderscheiden door het geen kitcar te noemen .... of is het toch wel een kitcar ????
J. Tarry Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 Zo is een andere Seven bouwer in Lelystad ook zo begonnen met zich te onderscheiden door het geen kitcar te noemen .... of is het toch wel een kitcar ????Kijk naar de definitie van een kitcar: kit car is an automobile that is available in kit form, which means that the client buys a set of parts and needs to assemble the car themselves.Volgens mij is de Donkervoort niet (meer) als kit te kopen, toch? Dan per definitie geen kitcar meer. Dat het dat ooit was is meer een historisch verhaal. Een Westfield wel.De originele Lotus 7 was ook geen kitcar, toch?
Patrick vd Langenbergh Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 De originele Lotus 7... die werd toch geleverd als kit met een demontagehandleiding, niet?
Ad Toussaint Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 Daar heb je een goed punt (weer wat geleerd )
Cees Snel Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 "Kitcar" is te algemeen en klinkt goedkoop."In-modules-verkrijgbare-Lotus-7-replica-sportwagen" klinkt marketingtechnisch net even wat beter. Een leuk stukje TV vooral het 'dansen' van de 7
Bart Wensveen Geplaatst: 12 oktober 2009 Rapporteer Geplaatst: 12 oktober 2009 "Kitcar" is te algemeen en klinkt goedkoop."In-modules-verkrijgbare-Lotus-7-replica-sportwagen" klinkt marketingtechnisch net even wat beter. Een leuk stukje TV vooral het 'dansen' van de 7I,M,V,L,7,R,S ( ff afgekort) Klinkt heel dapper maar ik hou het gewoon maar op Kitcar hi hi
Aanbevolen berichten
Gearchiveerd
Dit topic is nu gearchiveerd en gesloten voor verdere reacties.